logo

Ako si objednať projekt rodinného domu

Projekt rodinného domu si môžete objednať on-line na týchto www stránkach, osobne, poštou alebo faxom. Objednanú projektovú dokumentáciu obdržíte po uhradení 30% zálohy za projekt. Zálohu môžete uhradiť bankovným prevodom, poštovou poukážkou typu U alebo osobne v sídle našej spoločnosti. Potrebné údaje nájdete na stránke Kontakty.

On-line objednávka

Objednávku konkrétneho projektu nájdete na jeho detailnej stránke v pravo hore: Objednať projekt alebo na stránke Objednávka, kde si vyberiete projekt podľa názvu. Po odoslaní objednávky sa Vám musí zobraziť akceptácia objednávky. Zálohu za projekt uhradíte bankovým prevodom, alebo vkladom na účet SK71 1100 0000 0026 2655 5429.

Objednávka poštou

Klient vyplní čitateľne objednávkový lístok, ktorý je súčasťou katalógu a na pošte uhradí 30% zálohu poštovou poukážkou typu U. Úhrada zálohy môže byť realizovaná aj bankovým prevodom, alebo vkladom na účet SK71 1100 0000 0026 2655 5429, Tatra banka. Variabilný symbol uveďte číslo domu a do poznámky vaše meno a priezvisko. Projekt Vám zašleme podľa termínov uvedených v katalógu. Objednávku s ústrižkom o zaplatení zálohy, alebo príkaz na úhradu /bankový prevod/ pošlite na adresu firmy.

Osobná objednávka

Pri osobnom objednaní s Vami pracovníci našej spoločnosti vypíšu objednávku, dohodnú termín dodávky projektu a Vy uhradíte v banke (č.ú. viď vyššie) 30% zálohu za projekt.


Dodacie lehoty projektov

  • Rodinné domy: 5 - 19 pracovných dní
  • Rodinné domy označené ako "NOVINKA": 20 - 35 pracovných dní
  • Obytné domy: 30 - 45 pracovných dní

 © Všetky práva vyhradené - www.erlis.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.erlis.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies