logo

Individualné projekty a zmeny

Na základe individuálnych požiadaviek klienta vykonávame zmeny v našich katalógových projektoch. Tieto zmeny budú vyhotovené po osobnej konzultácii s pracovníkom firmy ešte pred objednaním projektu. Uvedené zmeny budú vypracované len v projekte architektúry a statiky. Ak klient bude požadovať zapracovanie zmien aj ďalších profesiách, vieme ich dať vypracovať.

V textovej resp. obrázkovej časti jednotlivých projektov sú popísané/zakreslené možné dispozičné zmeny, ktoré je možné po dohode dopracovať.

Za tieto zmeny účtujeme 25,- EUR/hod. Tieto zmeny nie sú súčasťou katalógového projektu, investor si ich môže dať individuálne zapracovať do projektovej dokumentácie.

Zmeny v projektovej dokumentácii môže vyhotoviť i odborne spôsobilý projektant, ale len s písomným súhlasom firmy ERLIS s.r.o.

V prípade, že si z našej ponuky katalógových projektov nevyberiete, môžeme Vám vyhotoviť individuálny projekt, ktorý bude vypracovaný podľa Vašich požiadaviek. Cena individuálneho projektu bude vykalkulovaná podľa cenníka projektových prác, cena zadania - dohodou, cena vykonávacieho projektu - dohodou.© Všetky práva vyhradené - www.erlis.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.erlis.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies